b_385_225_16777215_00_images_news_2014_Others_mistral.jpg

КИЇВ. 7 листопада. УНН. Низка американських конгресменів ще раз закликала НАТО викупити два призначених для Росії французьких вертольотоносців "Містраль", передає УНН з посиланням на ВВС.

"Усвідомлюючи той фінансовий тягар, який може понести Франція, якщо справедливо відмовиться від передачі кораблів Росії, ми знову закликаємо НАТО купити або взяти їх в оренду для спільного використання", - йдеться в листі восьми членів палати представників США чолі альянсу Йенсу Столтенбергу.

Як зазначають конгресмени, такий крок з боку НАТО показав би російському президенту Володимиру Путіну, що Альянс не має наміру "терпіти або заохочувати його небезпечні дії в Європі".

Аналогічне послання до НАТО було відправлено тією ж групою політиків в травні цього року.

В числі конгресменів, які підписали послання - глава комітету з іноземних справ палати представників Еліот Енгел і голова делегації США в парламентській асамблеї НАТО Майкл Тернер.

Нагадаємо, 18 липня канцлер Німеччини Ангела Меркель закликала французькі власті відмовитися від експорту в РФ вертольотоносців типу "Містраль" (Десантні кораблі типу "Містраль" - універсальні десантні кораблі-вертольотоносці, які виробляються французькими компаніями)

Водночас у Росії заявили, що судитимуться з Францією, якщо не отримають "Містралі".

Зазначимо, що президент Франції Франсуа Олланд заявив, що однією з умов для відновлення Францією поставок "Містралів" в Росії є припинення вогню і політичне врегулювання ситуації в Україні.

Водночас у Канаді виявили зацікавлення у придбанні вертольотоносців типу "Містраль" замість РФ у Франції.

Джерело: http://www.unn.com.ua/

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка