tramp.jpg

Президент США Дональд Трамп вирішив відкласти нові санкції проти Росії, введення яких з понеділка, 16 квітня, анонсувала постпред США Ніккі Хейлі.

Про це повідомляє The Washington Post.

Так, як передає видання, в неділю ввечері, 15 квітня, Трамп провів зустріч зі своїми радниками з національної безпеки. Під час неї американський лідер висловив обурення тим, що новий пакет санкцій він не зміг достатньо вивчити, а його введення вже анонсували.

WP, виходячи з даних своїх співрозмовників, наполягає на тому, що Трамп навряд чи введе нові санкції проти Росії, "поки для цього не з'явиться відповідний привід". 

При цьому, прес-секретар Білого дому Сара Сандерс уточнила, що "в адміністрації вивчають можливість нових санкцій в найближчому майбутньому".

Що стосується передчасної заяви постпреда США Ніккі Хейлі про введення нових санкцій проти Росії, що стосуються підприємств, пов'язаних з поставками обладнання та технологій хімічної зброї в Сирію, то вона була її особистою ініціативою і дипломат зробила помилку, "яку тепер необхідно усунути".

Як повідомляв "Апостроф", введення нових санкцій США проти Росії було викликано хімічною атакою в сирійській Думі 7 квітня, в ході якої близько 100 людей загинули, ще близько тисячі постраждали. При цьому головний пропагандист Кремля нахабно заявив, що ніякої хіматаки зроду не було.

Джерело: https://apostrophe.ua

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка