384054553.jpg

МВФ вимагає від України збільшення ціни на газ для населення і формування її за принципом імпортного паритету. Тобто зрівнювання ціни блакитного палива із цінами європейського хабу. Однак 80% потреб ЖКГ закривається за рахунок газу внутрішнього видобутку, який є дешевшим за імпортний.

Про це написав на своїй сторінці у facebook голова правління МХП Юрій Косюк.

«У випадку зниження внутрішнього споживання блакитного палива і забезпечення потреб на послуги ЖКГ газом власного видобутку, Уряд отримає переконливий аргумент у переговорному процесі щодо продовження кредитної лінії МВФ», - написав Косюк.

Юрій Косюк також вважає, що із ціною на газ може відбутись теж саме, що і з лісом кругляком. Адже Європа в цьому році вже відмовилась від претензій щодо заборони на вивіз лісу кругляку, як головного аргументу надання кредиту. 

«Зменшення споживання газу населенням може призвести до відмови МВФ щодо встановлення імпортної ціни на газ, а значить і подорожчання комунальних послуг», - наголосив Косюк.

Голова правління МХП відзначає, що за пів року економії в 20% досягти неможливо, однак треба дати міжнародним партнерам чіткий сигнал зниження внутрішнього споживання в перспективі 2-5 років.

«Переконаний, що впровадження енергоощадних технологій і забезпечення енергонезалежності на рівні громад зможе стати таким сигналом і Уряд повинен зробити для цього все можливе», - резюмував Юрій Косюк.

Нагадаємо, що голова правління ПАТ «Миронівський хлібопродукт» Юрій Косюк переконаний, що добудова «Північного потоку-2» позбавить Україну транзитних потужностей.

Джерело: https://apostrophe.ua

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

# Логопед_Парубія 17.04.2018, 17:16
"Прикрути, братуха, прикрути" (с)

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка