b_385_225_16777215_00_images_news_2014_Business_Gazprom.jpg

Поставки по газопроводу “Північний потік – 2” почнуться в кінці 2019 року – на початку 2020 року, повідомив комерційний директор Nord Stream 2 AG Рейнхард Онтід, передає Сегодня з посиланням на ТАСС.

“Робота газопроводу почнеться в кінці 2019 – на початку 2020 року”, – розповів він. Рейнхард зазначив, що компанія сподівається отримати решту дозволів у найближчі місяці, відповідно до графіка будівництва.

Нагадаємо, раніше президент України Петро Порошенко застеріг Німеччину від участі в проекті будівництва Nord Stream – 2, запропонувавши в якості альтернативи модернізацію транзитного газопроводу, що проходить через територію України.

На початку травня в Німеччині почали будувати російський “Північний потік – 2”. Як відомо, Німеччина вже видала всі необхідні з її боку дозволи для будівництва Nord Stream – 2. Таке ж рішення прийняла Фінляндія. Проект ще повинен отримати дозволи в Данії і Швеції.

Читайте також: Єврокомісія оголосить про мирову угоду з Газпромом наступного тижня – ЗМІ

Зазначимо, новий виток обговорення транзиту газу через Україну після 2019 року відбувся після того, як Меркель після зустрічі з Петром Порошенком у Берліні заявила: “Північного потоку – 2” не повинно бути, якщо РФ має намір повністю припинити транзит через Україну.

Після цього в “Газпромі” запевнили, що про повне припинення не йдеться, і Росія готова транспортувати до 15 млрд кубометрів газу на рік через Україну – але тільки за умови, що “Нафтогаз” доведе економічну доцільність нового контракту на транзит”.

Українська сторона категорично не згодна з таким зменшенням обсягів – транзит менше 40 млрд кубометрів на рік економічно невигідний.

Водночас “Нафтогаз” готовий доводити “Газпрому” доцільність транзиту газу через Україну.

Джерело: https://news.finance.ua

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка