Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'images/news/2014/Business/Gazprom.jpg'
There was a problem loading image 'images/news/2014/Business/Gazprom.jpg'
Gazprom.jpg

"Газпром" від початку тижня скоротив фізичні постачання газу до Європи через Україну та Білорусь.

Про це повідомляє російський Інтерфакс.

Заявка на транспорт газу через Україну ужгородським коридором на вівторок заявлена на рівні 127 млн куб. м, що на 14% нижче, ніж факт прокачування понеділка - 147 млн куб. м. Найближчі ремонтні роботи в Україні на ужгородському коридорі розпочнуться тільки 14 серпня. У Росії жодних аварій у центральній частині Росії не було, ремонти не виконуються.

Крім того, в понеділок постачання газу до Німеччини газопроводом "Ямал-Європа" знизилися на 12% - до 77 млн куб. м з 88 млн куб. м у неділю. При тому, що найближче обмеження роботи цього газопроводу в зв'язку з ремонтними роботами заплановано тільки на 8 серпня на одну добу.

На сайті "Газпрому" в розділі REMIT, де компанія розкриває дані про обсяги транзиту й обставини його зміни, коментарі з цього приводу відсутні.

Джерело: https://www.epravda.com.ua

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!