Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'images/news/2014/Politic/post.jpg'
There was a problem loading image 'images/news/2014/Politic/post.jpg'
post.jpg

КОДОНЕНКО Катерина Віталіївна, керівник Департаменту місцевого самоврядування та децентралізації Адміністрації Президента України, передає 24daily.net з посиланням на Антикор.

Рік тому дівчинка працювала юрисконсультом на Житомирському заводі огороджувальних конструкцій.

Віра Холмогорова: " Дівчина 26-ти років в АПУ відповідає за децентралізацію та місцеве самоврядування. В країні, де через це війна розпочалася".

Шановні, перш ніж ставити такі дивні питання, спочатку з'ясуйте, хто є власником Житомирського заводу огороджувальних конструкцій. Правильно - перший заступник глави Адміністрації Президента Геннадій Зубко. Не дивно, що юрисконсультом на заводі Катерина Віталіївна вважалася чисто номінально: після обрання Геннадія Григоровича до Верховної Ради, Катерина Віталіївна обслуговувала народного обранця в якості помічника-консультанта на громадських засадах.

Однак доля розлучила на деякий час Геннадія Григоровича та Катерину Віталіївну. Після перемоги народного режиму Зубко трохи покерував Державним управлінням справами, а потім в'їхав у будинок на Банковій, куди вирішив забрати і свою Катю. Але оскільки пропонувати роботу в АП людині, яка ні дня не працювала на державній службі, було не дуже красиво (бо дружина Геннадія Григоровича могла запідозрити в такому випадку невідомо що), в липні цього року Катерина Віталіївна спочатку трохи попрацювала в апараті Верховної Ради. Втім, ця робота була нетривалою - менш ніж за три місяці вона вже очолила Департамент в Адміністрації Президента. Як кричать в таких випадках: «Гірко!»

Джерело: http://24daily.net/

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

0 # Рибак 14.11.2014, 17:57
Плечевая.
0 # Дульсинея 14.11.2014, 19:55
20 грн :-* :-* :-* :-*
0 # Злидня 14.11.2014, 19:56
30 грн ;-)

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка