b_385_225_16777215_00_images_news_2014_Business_sybsidia.jpg

Для господарств, які індивідуально опалюється, субсидія розраховується із 16 жовтня, а для господарств із централізованим опаленням — з дати початку опалювального періоду. У зв’язку із внесенням суттєвих змін до Положення про порядок призначення житлових субсидій, фактичне нарахування субсидій на опалювальний період проведуть у першій декаді листопада.

В період з 10 по 25 листопада управління соціального захисту населення забезпечать надання повідомлень про розмір призначеної субсидії на жовтень місяць поточного року. Про це повідомили у Департаменті соціального захисту населення Полтавської ОДА.

Для домогосподарств, які використовують природний газ або електричну енергію для індивідуального опалення житлова субсидія на опалювальний сезон розраховується із 16 жовтня, а для домогосподарств з централізованим опаленням — з дати початку опалювального періоду, визначеної рішенням органів місцевого самоврядування.

У квитанціях з оплати за житлово-комунальні послуги за жовтень сума субсидії не вказана.

Загальну суму призначеної субсидії за два місяці (жовтень-листопад) буде відображено в квитанціях зі сплати за житлово-комунальні послуги за листопад поточного року.

Джерело: https://poltava.to

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

# Надгризений качан Віталія 08.11.2018, 11:55
Як я стану Президентом, я обіцяю вам, селяни, що зроблю так, що за використані електроенергію і газ держава буде вам платити, а не ви державі!!!
# Мотоблок Вовчика 08.11.2018, 11:57
Цитую Надгризений качан Віталія:
Як я стану Президентом, я обіцяю вам, селяни, що зроблю так, що за використані електроенергію і газ держава буде вам платити, а не ви державі!!!

ага, мій бос обіцяв схоже коли ліз в обласну раду , а коли вибрали то забув хто його обирав, він і досі думає що його сам всевишній назначив депутатом обл ради

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка