erdogan.jpg

Туреччина готова до того, щоб знищити терористичні структури в Сирії, заявив турецький президент Реджеп Таїп Ердоган.

"Дуже скоро ми діятимемо, щоб нейтралізувати всі терористичні групи в Сирії. І ми знищимо всі інші терористичні організації, які спробують нам у цьому завадити", - сказав президент у вівторок парламентаріям.

"Для Туреччини немає різниці між YPG (курдські загони народної самооборони), PYD (курдська партія Демократичний союз), PKK (Робоча партія Курдистану) та ІДІЛ", - додав Р.Т.Ердоган.

"Сирію дуже скоро буде звільнено від ІДІЛ завдяки героїчним зусиллям наших солдатів. Але ми не можемо прийняти заяву Дж.Болтона (радник президента США з нацбезпеки Джон Болтон)", - сказав президент.

Високопоставлений американський чиновник напередодні сказав, що США не виводитимуть війська з північного сходу Сирії, доки турецький уряд не гарантує безпеку курдського ополчення, яке виступало союзником США в боротьбі проти ІДІЛ.

Дж.Болтон, як повідомили ЗМІ, у вівторок провів переговори з радником турецького президента Ібрагімом Калином, про їхні результати не повідомляється, прес-конференцію за підсумками переговорів було скасовано.

Водночас, як напередодні заявив держсекретар Майк Помпео телеканалу CNBC, зобов'язання з безпеки курдського ополчення взяв на себе президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган у бесіді з американським колегою Дональдом Трампом.

"Турки продовжать кампанію боротьби проти ІДІЛ після нашого відходу з Сирії та гарантують, що тих хлопців, які воювали на нашій стороні, які допомагали нам у боротьбі з ІД, буде захищено", - сказав М.Помпео.

Джерело: https://ua.interfax.com.ua

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

# Логопед_Парубія 09.01.2019, 15:57
Нічого, що курди там проживають?
# Логопед_Парубія 09.01.2019, 15:57
Як мініму, геноцидом попахує...

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка