Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'images/news/2014/Politic/mamai1.jpg'
There was a problem loading image 'images/news/2014/Politic/mamai1.jpg'
mamai1.jpg

Міський голова Олександр Мамай просить притягнути до відповідальності депутата Верховної Ради Сергія Капліна, який напередодні увірвався в кабінет мера з сокирою.

Відкриті листи Мамая до президента Петра Порошенка й генерального прокурора Віталія Яреми оприлюднено на офіційномусайт міської ради Полтави.

У них, зокрема, йдеться про те, що дії Капліна, вчинені ним 18 листопада 2014 року в приміщенні Полтавської міської ради, суперечать вимогам депутатської етики та загальновизнаним нормам моралі, а також компрометують не лише його самого, але Верховну Раду і державу загалом.

Ярему Мамай просить невідкладно вжити заходи прокурорського реагування і дати правову оцінку діям нардепа Капліна.

Порошенка як гаранта Конституції мер просить забезпечити дотримання прав і свобод людини і громадянина.

Як відомо, 18 листопада нардеп Каплін, знову обраний депутатом,сокирою виламав двері в кабінет мера Полтави Мамая, а також його першого заступника і начальника управління капітального будівництва.

Він очолював групу інвесторів будівництва соціального будинка в Полтаві, яка прийшла до міськради, щоб вимагати якнайшвидшої здачі будівлі в експлуатацію.

Правоохоронці не перешкоджали Капліну, посилаючись на його депутатську недоторканність.

Джерело: http://www.pravda.com.ua/

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

0 # Самсон 20.11.2014, 08:10
Покарати треба обов'язково! Але не покарають. Не даремно ж вони депутатську недоторканість не хочуть скасувати. Це для того, щоб чинити беззаконня, та не бути покараним за це. Ось, шановні, це вам і лозунги майдану про справедливість. Якщо до лютого 2014 року були бандити, то хто ж тепер? Бандити, фашисти, наволоч.....
0 # святослав 20.11.2014, 22:31
що посієш - те й пожнеш ! Посіяв ,,гречку,, - пожав народний гнів , за брехню , зловживання , за відвертий і прихований підкуп віборців ! Покарати треба обовязково цього мамая !
0 # Самсон 21.11.2014, 08:20
Той "народний гнів" теж куплений за гречку.

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка