b_385_225_16777215_00_images_news_2014_Others_brusowe_22222_43.jpg

19 листопада 2014 року у селі Брусове, що на Семенівщині, відбулася знакова подія: у центрі села урочисто був запалений «голубий вогник», сповістивши усіх присутніх про відкриття нової сторінки у розвитку села. Почалася історія підключення газу із 2011 року, коли був виготовлений проект на будівництво підвідного газопроводу високого тиску  та створено кооператив «Брусівський», який очолила ініціативна, авторитетна брусівчанка – Ніна Кусяка. Завдяки її наполегливості, великому бажанню мати тепло у домівках односельців та цілеспрямованості знайдено шляхи вирішення цієї нагальної для Брусово проблеми.

Заручившись підтримкою тодішніх голів райдержадміністрації Валерія Книша та Полтавської облдержадміністрації Олександра Удовіченка, депутатів обласної ради від Семенівщини Володимира Онищенка та Сергія Полупана, у передвиборчих програмах яких газифікація – один із пріоритетів депутатської діяльності, кооператив почав активно здійснювати кроки для досягнення мрії.

Головне у процесі газифікації села – фінансові вкладення. Брусівчанам пощастило з тим, що землю на території села орендує ТОВ ІПК «Полтавазернопродукт» агропромхолдингу «Астарта-Київ» (генеральний директор Юрій Мацак), який відповідально ставиться до потреб своїх пайовиків, до підтримки та відтворення соціальної інфраструктури села, підвищення добробуту селян.

Генеральний директор “Астарти-Києва” Віктор Іванчик завжди наголошує, що на першому місці для керівництва холдингу – турбота про людину праці.Тож завдяки зусиллям багатьох людей мрія про «блакитний вогник» у селі стала реальністю. Повною мірою усвідомити значимість такої події для селян можуть, напевно, лише ті, кому  щоб зігрітися чи приготувати вечерю  доводилося розпалювати піч. Святковим настроєм перейнялися також почесні гості урочистої церемонії з нагоди пуску газу - операційний директор агропромхолдингу «Астарта-Київ» Петро Рибін, генеральний директор ТОВ ІПК «Полтавазернопродукт» агропромхолдингу «Астарта-Київ» Юрій Мацак, народний депутат України Костянтин Іщейкін, в.о.голови Полтавської обласної ради Володимир Микійчук, депутати обласної ради Олександр Удовіченко та Володимир Онищенко, голова райдержадміністрації Сергій Федорченко та голова районної ради Ольга Мохун, депутати районної ради Валерій Книш та Сергій Семигреєнко, начальник Семенівського району газопостачання ПАТ «Кременчукгаз» Валерій Макошко. Усі гості висловили слова привітань мешканцям села. Василівський сільський голова Юрій Романюк від імені брусівчан подякував усім, хто допомагав у нелегкій справі газифікації села, особливо підрядній організації ПП "Аліна" (голова - Сергій Нелень) та привітав жителів із цією довгоочікуваною подією. Голова кооперативу «Брусівський» Ніна Кусяка зазначила, що запалення «голубого вогника» – це подія, яка розпочала новий відлік часу в історії розвитку населеного пункту, адже сільське життя стане більш комфортним - газ підведено до 69 осель. Щирі слова подяки звучали на адресу агропромхолдингу «Астарта-Київ», адже будівництво підвідного газогону та введення його в експлуатацію саме цього року стали можливими лише завдяки особистій допомозі Віктора Іванчика та Юрія Мацака. Як зазначив Петро Рибін, операційний директор агропромхолдингу «Астарта-Київ», Брусове – одне із 198 населених пунктів, у яких підприємство орендує землю і затишок в оселях пайовиків є найвагомішим досягненням. Олександр Удовіченко нагадав, що протягом останніх років рівень газифікації Семенівського району зріс від 18 до 42 відсотків, а Володимир Онищенко наголосив, що наступним випробуванням для громади району стане вирішення питання газифікації сіл Оболонського напрямку. Факел на ГРП, який запалили  Юрій Мацак та Юрій Романюк, ще раз підсилює впевненість у тому, що слова керівників не розходяться з ділами. Як би не було важко, згуртованість, наполегливість та підтримка відповідального бізнесу дає результат.  Проведення газу для села стало справжньою перемогою для громади. Люди радіють комфорту та побутовим зручностям, котрі приносить блакитне паливо.

Підвідний газопровід до села Брусове Підвідний газопровід до села Брусове Підвідний газопровід до села Брусове
Підвідний газопровід до села Брусове Підвідний газопровід до села Брусове Підвідний газопровід до села Брусове
Підвідний газопровід до села Брусове Підвідний газопровід до села Брусове Підвідний газопровід до села Брусове
Підвідний газопровід до села Брусове Підвідний газопровід до села Брусове  

Джерело: http://semenivka.adm-pl.gov.ua/

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

0 # святослав 20.11.2014, 22:28
Один з сошкою - а семеро з ложкою ! Газифікація сіл - добра справа , та тільки усі добрі справи робляться тихо і непомітно ! Тільки тоді вони можуть вважатися добрими ! А той , хто ,,сіє гречку ,, де не орав , і збирає ,.де не сіяв,, - викликає лише огиду і зневагу ! Такої відвертої і цинічної показухи цивілізований світ - не знає !
0 # Самсон 24.11.2014, 09:04
Ти не газифікував жодного насеного пункту району! І не тобі давати цій події коментарі!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка