putin.jpg

Залишатися президентом Росії довічно Володимир Путін не має наміру.

Про це глава РФ заявив в інтерв'ю в рамках спецпроекту ТАСС "Первые лица".

На питання про те, чи залишиться Путін президентом назавжди, глава держави відповів: "Ні".

"І для країни неправильно, шкідливо, і мені не потрібно", - пояснив він.

При цьому, за його словами, справа не у втомі: "Виходжу з реалій поточного дня, з середньострокового прогнозу ... Мені немає сенсу за щось хапатися. Розумієте, вже немає сенсу ніякого".

"Знаю, що щиро служив і служу, роблю все, щоб реалізувати себе в цьому. А, повторюю, чіплятися за щось - контрпродуктивно, шкідливо і зовсім нецікаво", - заявив Путін.

При цьому він не виключив свого висунення на пост президента РФ в 2018 році: за словами Путіна, Конституція дозволяє йому знову балотуватися на вищий державний пост.

"Так, існує можливість мого нового висунення. Конституція допускає, але це зовсім не означає, що я прийму таке рішення", - підкреслив Путін.

"Буду виходити із загального контексту, внутрішнього розуміння, свого настрою", - додав він та зазначив, що зараз рано про це думати.

Джерело: http://www.pravda.com.ua/

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

0 # святослав 23.11.2014, 22:03
Це дуже симтоматично , що путлер уже почав думати про вічність !
0 # Самсон 24.11.2014, 08:47
А як вальцман-поросенко думає про вічність! Маючи статус підприємця перебуває на державній службі, зібрав собі оточення таких же як і сам. Значить думає, що буде керувати вічність та не буде покараний за свої злочини перед українським народом.
0 # Самсон 24.11.2014, 08:51
За 9 років у Афганістані загинуло менше наших людей, чим за півроку на Донбасі. І це завдяки українським екстремістам: турчиновим, яценюкам, порошенкам, тягнибокам, ярошам, березам....Покарані будуть усі!!!
0 # Леля 24.11.2014, 09:49
А ще януковичам, азаровм, захарченкам, пшонкам, арбузовам, і багатьом іншим з тієї шайки. Покарарані мають бути усі, ну хтозна чи будуть. Шось не видно шоб покарали тих, хто стріляв на Майдані. Їм просто тупо дали смиться. І
0 # Злидня 24.11.2014, 10:10
Ооооооо.....Пані, леля, це прозріння чи що?Невже шхуна дала тріщину.А чому не покарані????
0 # Леля 24.11.2014, 11:33
Не зрозуміла, що за здивування? При чому тут прозріння? Я ніколи не говорила, що позитивно відношусь до тих, хто прийшов до влади. Я говорила, що ненавиджу тих, хто був і призвів до того, що сталось. Бо всі ми, разом взяті, ніколи не дізнаємось, що трапилось насправді. Ми бачимо тільки вершину айсберга. Я так розумію, що нас давно вже продали і путлєр просто прийшов забрать своє.
0 # Леля 24.11.2014, 11:39
І щось мені підказує, що ця вся акція була зарані продумана. Всі прекрасно знали, що коли призупинити підписання договору з Євросоюзом, це призведе до Майдану. І петруха тут теж зіграв свою роль, сів на трактор, і дав клич - фас, вперед. За це він свою нагороду отримав, причому з рук тих, хто надіявся і вірив, що він і справді по "цю" сторону барикад і щось зміниться. на краще.
0 # Злидня 24.11.2014, 11:49
Ну ладно...Було всепродано ще яником. Петя і ко. нічого не робить.Ваша позиція?3 майдан? Будем Петю мінять, а хто за атамана буде?Пастух? Я так зрозуміла чіткої позиції у вас немає.Тобто всене так, а як?Не знаю, да?
0 # Леля 24.11.2014, 15:37
Я й справді не знаю, і ви не знаєте, і ніхто, крім одного Бога не знає за що це все нам? За які гріхи? Мені пригадується одна притча. Колись давно, ще як тільки створювався світ, Бог розподілив всю територію світу між країнами. Україні попало все - і ріки і моря і гори і ліси і степи і прекрасні чорноземи. Жителі інших країн почали возмущаться, чому Бог послав стільки благ одній Україні. І тоді Бог сказав :-"Заспокойтесь, я ніколи не пошлю їм доброго, чесного і розумного керівника." .
0 # Леля 24.11.2014, 15:39
Це все звичайно вигадки, але знаєте, аналізуючи все, що відбувається з країною за останні роки, справді, складається враження, що ця притча правдива.
0 # Леля 24.11.2014, 15:48
Ваша іронія на сьогоднішній день недоречна. Я, чесно кажучи, на жаль не була на Майдані (фізично не могла). Але почула фразу із уст тих, хто там був - "Коли збереться ще один Майдан, вже ніхто, ніколи, нікому і нікуди не дасть втекти. У тих, хто вчергове захоче обдурити простих людей, земля під ногами горітиме. І нехай Порошенко не мріє, що його чекає доля Януковича, ні, тоді він буде відповідати за все!"
0 # Леля 24.11.2014, 15:56
А ще, мені запам"яталась одна фраза Януковича, коли він давав пресконференцію в Ростові і звертався до всих, хто залишився після нього в Україні. Він сказав - "Покайтеся, поки не пізно!" Тоді ще Крим був Українським, і на сході було спокійно. Значить що ж получається, це так яник мстить українцям за те, що вони не дали йому допродать все? Чи йому мало того, що він продав?
0 # Леля 24.11.2014, 16:03
А та його фраза,- "Чому й досі президент Росії не вводить війська на територію України, щоб захистить російськомовне населення Донецької і Луганської областей від бандерівців?" Це як назвать? Чи може не було такого?
0 # Леля 24.11.2014, 11:47
Але не так сталось, як гадалось. Людей знову обдурили, і прийшли ті, хто почав, та правда і обіцяв, "пижити по - новому". А Путін вже відкрито сказав і всі це почули, що незалежно від того, був би Майдан, чи ні, вони планували анексію Криму і все це б сталося в 2015 році. Так що якщо ви й справді хочете вірити, (або вам це впарюють) що все це трапилось через Майдан, це велика ваша помилка.
0 # Самсон 24.11.2014, 13:05
Тепер можна говорити що завгодно. Якби не майдан, то Крим був би у складі України. А про 2015 рік - це все відмовка, щоб зняти з себе відповідальність за втрату території.
0 # Леля 24.11.2014, 15:24
Це сказав ПУТІН!!! Сказав на весь світ. І всі це (крім вас, ззвичайно) почули.
0 # Самсон 26.11.2014, 14:29
Ззвичайно
0 # Владимир 24.11.2014, 16:19
Не спорьте. Надо использовать свою энергию на добрые дела. Вы ничего не докажете друг другу. Вы все продажные людишки. Это вы сейчас рты расскрыли, а был бы Президентом тот же Янукович, молчали бы как рыбы. Многие из тех, кто сейчас выступает против него, полгода назад славили его и пели ему оды. А Путин - Президент своей страны. И поддержка в него среди россиян больше, чем в Порошенка, Яценюка, Тимошенко, Ляшко, Садового вместе взятых. И этим все сказано.

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка