b_385_225_16777215_00_images_news_2014_Politic_reiting.jpg

Якби вибори до Верховної Ради проводилися наступної неділі, то до парламенту мали б шанс пройти 5 партій на чолі зі "Слугою народу".

Про це свідчать результати опитування соціологічної групи "Рейтинг" від 8 по 12 червня. (Рейтинг)

За "Слугу народу" готові проголосувати 47,1% тих, хто має намір голосувати та визначився з симпатіями.

Також, згідно з опитування, долають прохідний бар’єр "Опозиційна платформа – За життя" (11,1%), партія "Голос" (8,1%), "Батьківщина" (7,3%) та на межі "Європейська Солідарність" (5,0%). 

З урахуванням похибки, має шанс пройти у наступну Раду і партія екс-керівника СБУ Ігоря Смешка "Сила і честь" (4,1%). 

Інші партії бар'єр у 5% не долають.

При цьому 26,8% опитаних відзначили, що ще не визначилися із партією або не підуть голосувати.

Опитування проводилося з 8 по 12 червня серед 2000 респондентів старших від 18 років. Помилка репрезентативності дослідження: не більше 2,2%.

Читайте також: Що відбувалось на з'їздах Гройсмана, Смешка, Вакарчука, Порошенка і Зеленського

Нагадаємо: 

  • У попередньому опитуванні "Рейтингу" з 6 по 9 червня йшлося про те, що "Голос" набирає 6,4% голосів, а "Євросолідарність" - 7,9%.
  • За даними попереднього опитування "Соціального моніторингу" до парламенту можуть пройти партії "Слуга народу", "Опозиційна платформа – За життя", "Батьківщина", "Європейська солідарність" та "Голос", який набирав 5,3% підтримки.
  • За дослідженням центру соратника Порошенка "Социс" партія "Євросолідарність" набирала 9,5% підтримки і була на другому місці після "Слуги народу", а "Голос" - 4,9% голосів.
  • Опитування КМІС до 7 червня також свідчить про те, що у Раду проходять п’ять партій: "Слуга народу", "Опозиційна платформа - За життя", "Європейська солідарність", "Батьківщина" та "Голос".
  • Вибори народних депутатів заплановані на 21 липня.
  • Джерело: https://www.pravda.com.ua

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

# Чорне то журба 19.06.2019, 16:31
Знову маніпулюють з опитуваннями.Петру "малювали" перед виборами 40-50% і ми побачили, що насправді це нічого не працює. 23%, так 23%. Всі знають, що Вакарчук (до речі геніальний музикант) є "планетою-супутником" Петра.Знаючи, що він, якщо і пройде, хоча мало ймовірно, намагається показати "нове обличчя" Вакарчука.
# Чорне то журба 19.06.2019, 16:31
Як там, 23 % розумних - інші 72% дурні :lol: Але це все пусте. Мене більше тішить рейтинг Аграрної партії, яка з успіхом та амбіціями влетіла у політичний простір нашої країни та зокрема району. Результат бачимо-0,3%Це ж які 0,3% найрозумніших!!!!Бажаємо успіхів усім!!!!!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка