Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'images/news/2014/Politic/0a7cb2d-1.jpg'
There was a problem loading image 'images/news/2014/Politic/0a7cb2d-1.jpg'
0a7cb2d-1.jpg

Суд скасував звільнення співробітника прокуратури Володимира Суходубова, який втратив посаду на підставі закону про люстрацію.

Таке рішення ухвалив Харківський окружний адміністративний суд в особі судді Самойлової.

Суддя зачитала лише резолютивну частину, мотиваційна буде оприлюднена пізніше. Свої рішення суд зобов'язав негайно відновити Володимира Суходубова на посаді  начальника відділу по роботі з кадрами прокуратури Харківської області.

Крім того, суд прийняв рішення компенсувати заробіток Сухобудова за час "вимушеного прогулу за період з 21 жовтня по 24 листопада".

Наказ про звільнення Суходубова було видано 23 жовтня. Йому заборонено 10 років займати посади, на які поширюється дія закону "Про очищення влади".

До переходу у відділ кадрів Суходубов працював першим заступником Прокурора Харківської області - із грудня 2011 року й працював як мінімум до кінця 2013 року. На сайті прокуратури Харківської області міститься його декларація за 2013 рік, які зазвичай оприлюднюють в березні наступного року. Прокурор Сумської області Володимир Петров також через суд заперечує своє люстрування.

Джерело: http://www.pravda.com.ua/

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

0 # Злидня 25.11.2014, 21:59
Щось мені підказує, що це тільки початок через те, що це НЕДОЛУГИЙ закон. Хоча я думаю все пояснить святослав:" АААААААА!!!!Знову "ригівська сволота", продажні судді!!!!!
Ну десь так.Чи ні?Святославе?
0 # святослав 25.11.2014, 23:48
Хай не радіють вороги України цьому , тимчасовому рішенню одного з продажніх судів ! Народну люстрацію , як і народний гнів ніхто не в змозі скасувати ! Краще вже попасти під дію закону про люстрацію , ніж потім - під руку розлюченого народу ! Тож - доки є вибір , не наривайтеся !
0 # Злидня 26.11.2014, 08:46
В принципі я в вас не помилялася.Васможна читати я відкриту книгу.А по поводурозлюченого народу я вам так скажу, ви на Донбас гляньте.Там попри присутність російських загарбників є і розлючений народ.Який він з вашого погляду не є але він народ.розлючений, який воює проти Нашої армії..Ви такого хочете?
0 # Злидня 26.11.2014, 08:48
Тобто ви думаєте, що є пара тройка "ригів" в районі і в один прекрасний час народ візьме їх на вили і все буде добре?Ну гляньте на минулі вибори і проаналізуйте...Хоча вам це незручно іне потрібно...

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка