95.jpg

Гроші екс-прем'єр-міністра України розділять між США і банком Антигуа.Суд у Вашингтоні ухвалив розділити 100 мільйонів доларів, які колишній прем'єр-міністр України Павло Лазаренко приховував в офшорах, повідомляє Голос Америки.Згідно з постановою, уряд США може отримати $75 мільйонів, а банк на острівній державі Антигуа - $25 млн.

Американській системі правосуддя вдалося встановити місцеперебування близько $250 мільйонів, які Лазаренко вивів з України корупційним шляхом.
За словами партнера юридичної компанії AGG Джина Берда, Україна втратила шанс офіційно увійти в цю справу, яка вже добігає кінця.
Водночас, вважає юрист, Київ ще має можливість претендувати на гроші, виведені колишнім прем'єр-міністром.
"Існують прецеденти, коли ті гроші, які США конфіскували в іноземних осіб, визнаних винними в порушенні американських законів, були використані для фінансування проектів в цих країнах", - пояснив Берд.
Щоб побачити вкрадені Лазаренком кошти, юрист порадив українському уряду вже зараз ініціювати переговори на цю тему з Міністерством юстиції США.
Раніше повідомлялося, що уряд США продав маєток Лазаренка за 5 мільйонів доларів.Лазаренко обіймав посаду прем'єр-міністра України з травня 1996 по липень 1997. У 2004 році засуджений судом США за "фінансові зловживання" до дев'яти років тюремного ув'язнення і штрафу. У листопаді 2012 року був звільнений з федеральної в'язниці і переданий імміграційній владі.

Джерело: http://ua.korrespondent.net/

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка