Kabmin.jpg

За новим планом децентралізації Полтаву хочуть об’єднати з Гожулівською, Супрунівською та Ковалівською сільрадами

19 червня Уряд вніс зміни до перспективного плану формування територій громад Полтавської області. Детальний документ оприлюднили не одразу, а лише коли завершили підготовку додатку з з оновленими планом громад та картою — 5 липня. (Карта)

Згідно з повідомленням Кабміну, нові зміни уточнюють склад таких об’єднаних територіальних громад:

Водночас перспективний план формування територій громад Полтавської області доповнили такими ОТГ:

Також з переліку спроможних територіальних громад вилучили:

  • Балясненську;
  • Веприцьку;
  • Вирішальненську;
  • Дмитрівську;
  • Сарівську;
  • Стасівську;
  • Степненську;
  • Терешківську;
  • Яреськівську.

До нової редакції перспективного плану формування територій громад регіону потрапило і розмежування Полтавської ОТГ. За документом, вона складатиметься з Полтави, Гожулівської, Супрунівської та Ковалівської сільради. Більш детальне формування можна переглянути тут

Рішенню Кабміна передувало рішення депутатів Полтавської облради, які у грудні 2018 року 55 голосами «за» внесли зміни до Перспективного плану формування територій громад. Відповідно до них, більша частина області (за виключенням Кременчука та навколишніх сіл) в порядку розподілилася між вже існуючими та поки віртуальними громадами. У новому Плані від Кабміну «білих плям» більше — вони є у Кременчуцьому, Лубенському, Лохвицькому, Гадяцькому, Чутівському та Козельщинському районах.

Попередній дедлайн добровільного процесу формування громад — кінець 2019 року. Дедлайн добровільно-примусового формування громад (коли рішеннями «згори» об’єднають тих, хто не зміг/не захотів зробити цього протягом попередніх років) — місцеві вибори 2020 року. За планами урядовців, це будуть перші виборі, які мають пройти на новій територіальній основі та на умовах покриття всієї території України об’єднаними тергромадами.

Джерело: https://poltava.to

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

0 # Чорне то журба 11.07.2019, 12:04
Як це не прикро, але за таких "раскладів" Оболонська громада R.I.P.Прикро, прикро...

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка