b_385_225_16777215_00_images_news_2014_Politic_Germania.jpg

Франк-Вальтер Штайнмаєр вважає, що санкції не повинні економічно знищити Росію. Оскільки тоді вона становитиме ще більшу загрозу.

Міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр застеріг від негативних наслідків посилення економічних санкцій проти Росії. Про це він заявив у четвер, 27 листопада, на економічному форуму в Берліні, який організувала мюнхенська щоденна газета Süddeutsche Zeitung, повідомляє інформагенція Reuters. "Чи може бути нашим наміром та нашою метою - поставити Росію в економічному плані на коліна? Моя однозначна відповідь: ні, це не є, не було і не повинно бути сенсом запровадження санкцій", - цитує слова глави зовнішньополітичного відомства Німеччини Reuters.

Франк-Вальтер Штайнмаєр попередив і про небезпеку, яку становитиме для Європи слабка Росія. "Ми повинні усвідомлювати, що ізольована Росія, яка в економічному плані можливо навіть зазнаватиме краху, не сприятиме європейській безпеці, не сприятиме стабілізації в Україні, а радше становитиме ще більшу загрозу для себе та інших", - зазначив міністр.

Експерти уже оцінюють збитки російської економіки від запровадження економічних санкцій, втечі капіталів, скорочення інвестицій, знецінення рубля та зниження світових цін на нафту у 140 мільярдів доларів США. Нагадаємо, Захід запровадив санкції проти Москви після окупації Росією Криму у березні цього року, після розгортання конфлікту на Сході України санкції неодноразово посилювалися.

Джерело: http://ua.korrespondent.net/

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка