b_385_225_16777215_00_images_news_2014_Others_levsha451x300.jpg

У Міністерстві освіти готують програми розвантаження школярів. Легші плани і вимоги уже є для 4 класу, саме згідно з ними і друкуватимуть нові підручники. Такі ж спрощення обіцяють для усієї початкової школи, адже нарікання на виснажливі теми, які не встигають опрацювати вдома, є і від батьків, і від учителів. За шкільною партою сучасні школярі сьогодні проводять майже цілий день - по 8-10 годин щодня за уроками. Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Коли медики говорять про погіршення здоров'я дітей у школах, у Міністерстві освіти сьогодні продумують програми, аби розвантажити бодай найменших школярів.
Першими полегшення мають відчути учні 4 класу. Для них уже розробили новий варіант навчальних програм і незабаром оголошуватимуть конкурс на друк нових підручників. У початкових класах уже скасували підсумкові атестації, проти яких протестували батьки торік. Усе оцінювання наймолодших школярів обіцяють звести до звичайних контрольних. Крім того, у Міносвіти обіцяють, що вже невдовзі школам дадуть більше самостійності у виборі, як навчати дітей.
Джерело: http://tsn.ua/

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка