b_385_225_16777215_00_images_news_2019_sinegubov.jpg

У Полтавській ОДА шляхом співбесіди попередньо обрали 20 із 25 керівників районних державних адміністрацій. На своїй сторінці в соцмережі Олег Синєгубов, голова Полтавської облдержадміністрації, написав:

– Цієї середи о 18:00 завершується дія проекту «ЛІФТ», який виявився ефективною платформою з пошуку фахових кадрів.

Станом на сьогодні ми отримали 107 резюме, серед яких визначили кращих і, запросивши їх на співбесіду, обрали керівників районних державних адміністрацій.

Дякую всім, хто взяв участь у проекті, і вітаю тих, для кого ЛІФТ спрацював!

Нагадаємо, подавати свої кваліфікаційні резюме, пропонуючи кандидатури до органів виконавчої влади Полтавщини, Олег Синєгубов закликав у «Фейсбуці» наприкінці листопада. Усі бажаючі могли подавати свої резюме через проект «ЛІФТ», мета якого рівні умови та прозорий відбір спеціалістів, ідей та розробок.

Як розповіла Катерина Маркечко, прессекретар голови Полтавської ОДА, співбесіди були завершені у п’ятницю, наразі ведуться останні консультації, тому фінальних поки що прізвищ немає.

– Визначилися із двадцятьма головами районних державних адміністрацій. Документи до Офісу Президента ще не подавали. Очікуємо, що представити новообраних голів РДА, ми зможемо протягом десяти днів, – зазначила Катерина Маркечко.

Зазначимо, ще 25 листопада Олег Синєгубов обіцяв, що протягом кількох днів стануть відомі імена його заступників, проте й досі офіційного представлення не відбулося.

kolo.news

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

0 # Роза 10.12.2019, 13:08
А це правда, що за голову Семенівської РДА вирішували без всяких ліфтів?????)))))
0 # Засиратор жизнєй брехунів 11.12.2019, 09:11
ну-да,в нас же ж всі так і рвонули на голову |-) |-)

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка