b_385_225_16777215_00_images_news_2020_40412_1.jpg

Полтавщина може стати одним із місць дислокації, куди на карантин везуть евакуйованих з Китаю українців. Мешканці Нових Санжар масово протестують: заблокували дорогу через приїзд евакуйованих із Китаю.

Люди дізналися, що евакуйованих планують заселити у санаторії МВС у Нових Санжарах. Уже в ніч на 20 лютого в один із місцевих санаторіїв почали приїздити автобуси, щоб розмістити на карантин українців із Китаю.

Керівництво санаторію категорично заперечило розміщення у закладі евакуйованих із китайської провінції Хубей.

Представники Новосанжарської селищної ради підтвердили, що українців вивезених із Китаю, привезуть саме у Нові Санжари 20 лютого.

Новосанжарці вийшли на мітинг проти заселення в санаторій евакуйованих із Китаю,адже вважають, що це буде — кінець курортного селища.

Офіційно українська влада не заявляла про те, що евакуйованих громадян України будуть розміщувати у санаторії Нацгвардії, що у Нових Санжарах. Раніше йшлося про санаторні заклади у Київській області.

Зараз у Нові Санжари вже прибули нацгвардійці, а також головний поліціянт області Іван Вигівський і голова ОДА Олег Синєгубов. Вони вестимуть розмову з пікетувальниками.

У соцмережах триває обговорення цієї теми.

poltava365.com

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

+10 # Назар 20.02.2020, 13:57
Іпатій коловратій -немає питать,везіть усіх заражених в Оболоньське інфекційне ,дарма що розвалене. Поставлять палатки на тому місці і вперед там свого часу даже деяких керівників району лікували від запоїв,всіх вилікує свіже Оболоньське повітря :-) .Слава Україні! :zzz

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка