b_385_225_16777215_00_images_news_2018_02_90_main.jpg

Уродженець села Симонів, що у Гощанському районі на Рівненщині, екс-лідер Аграрної партії України Віталій Скоцик очолив нову політичну партію під назвою «Країна». Про це він сам сьогодні, 28 листопада повідомив у себе на сторінці в Фейсбуці.

«Друзі, колеги, партнери, громадяни нашої прекрасної Країни-України! Напередодні ми разом з великою командою, що успішно пройшли горнила місцевих виборів останніх п’яти років, президентську кампанію поточного року та всі виклики політичного життя зареєстрували нову політичну партію «Країна». Наша ідеологія залишається незмінно консервативною: збережемо найцінніше і побудуємо найкраще. Незабаром ми презентуємо сайт партії та нашу програму, цілі і завдання на найближчий період. Якщо ви чесна і порядна людина, професіонал своєї справи, добропорядний громадянин нашої держави – приєднуйтесь до нашої роботи і ставайте до лав партії «Країна», – розповів Віталій Скоцик.

До слова, новий партійний проект Скоцика створюється на базі маловідомої Партії відродження села. Скоріше за все, просто проведуть ребрендінг і поміняють назву.

rivnenews.com.ua

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

+17 # Назар 24.02.2020, 20:51
- А в вашем городе невесты есть? - А кому и кобыла невеста. :-)
+14 # Злидня 25.02.2020, 11:57
Цікаво, і тут качани гризтиме на полі?

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка