b_385_225_16777215_00_images_news_2020_03_rm-top.jpg

Захищати полтавців від пандемії потрібно негайно, і не словами, а конкретними діями — така позиція лідера команди «Рідне місто». Потрапивши до лікарні, люди повинні бути впевнені, що там є повний комплект медичних засобів, які вчасно й професійно застосують для їх лікування.

Олександр Удовіченко разом із членом своєї команди, керівником Полтавського заводу медичного скла Олександром Кудацьким передав міським лікарняним закладам закуплені за власні кошти 6 велетенських кріоциліндрів. Це суперсховища, в кожне з яких поміщається 25 балонів кисню, без якого не можуть працювати апарати штучної вентиляції легень — остання надія тяжкохворих пацієнтів з коронавірусною інфекцією. Обладнання дуже зручне у використанні й максимально покращить процес реанімації хворих з запаленням легень. Фактично — врятує їм життя.

Додатково для 1-ої міської клінічної лікарні Олександр Удовіченко придбав дефібрилятор (апарат для серцево-легеневої реанімації), 12-канальний електрокардіограф, 10 відсмоктувачів мокрот для тих же апаратів штучної вентиляції легень, 5 шприцевих насосів.

Також медичним працівникам передано 5 тисяч респіраторів з класом захисту FFP2, що відповідає всім євростандартам. Вони допоможуть лікарям і медичним сестрам виконувати свій професійний обов’язок без ризику для здоров’я.

Загальна вартість техніки й захисних матеріалів, придбаних для міських лікарень, складає майже 1,5 мільйона гривень.

Ця акція нашої команди — не остання. Ми й надалі будемо допомагати лікарням Полтави. Сподіваємося, наш приклад наслідуватимуть усі — в тому числі й ті, хто любить гарно говорити й багато обіцяти. Час слів закінчився, настав час дій.

Команда Олександра Удовіченка — діє!

ІВ «Полтавщина»

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка