b_385_225_16777215_00_images_news_2014_Politic_Germania.jpg

Міністр закордонних справ ФРН Франк-Вальтер Штайнмаєр заявив, що питання вступу України в НАТО нині не стоїть на порядку денному.

Німецький міністр закордонних справ Франк-Вальтер Штайнмаєр, говорячи про перспективу приєднання України до Північноатлантичного альянсу у контексті конфлікту з Росією, зазначив, що не бачить Україну на шляху до НАТО. Про це він сказав в інтерв'ю німецькому каналу ZDF у неділю, 30 листопада.

"Членство України в НАТО не може стояти для мене на порядку денному", - заявив Штайнмаєр. Міністр наголосив, що виступає за ясність у таких речах. "Можливо, інші воліють публічно формулювати це обережніше, але я знаю, що багато хто це так бачить", - додав Штайнмаєр.

Конфлікт може затягнутися на роки

Очільник зовнішньополітичного відомства Німеччини зазначив, що він може зрозуміти, коли у нинішній загостреній ситуації в українців виникає бажання "безпеково-політичної підтримки". Однак, за його словами, потрібно реалістично оцінювати наявність небезпечного конфлікту. "Те, що ми переживаємо, є поганим, але можна уявити й гірше", - переконаний політик. Тому "це є нашою зовнішньополітичною відповідальністю" розповісти громадськості, що не потрібно підкидати дров до багаття, вважає Штайнмаєр.

Він також припустив, що конфлікт із Росією може затягнутися надовго. "Я завжди кажу, спровокувати конфлікт - це може тривати 14 днів, проте це триває 14 років, щоб той самий конфлікт розв’язати. Я хочу сподіватися, що він не триватиме так довго", - зазначив Штайнмаєр. Він також додав, що не виходить з того, що кризу в Україні буде вирішено за тиждень чи за 14 днів. На запитання журналіста, чи може конфлікт тривати 14 років, міністр відповів: "Так".

За словами глави МЗС ФРН, Німеччина і в майбутньому не визнає Крим територією РФ. "Ми, німці, маємо значний інтерес в тому, що ми дійсно визнаємо та поважаємо наявні кордони та сформовані правила, - зазначив політик. - Нам просто не дозволено ігнорувати, забувати чи просто лишати позаду незаконну анексію Криму, яка мала місце".

Джерело: http://ua.korrespondent.net/

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

0 # Рибак 01.12.2014, 07:26
Німецький міністр закордонних справ Франк-Вальтер Штайнмаєр, говорячи про перспективу приєднання України до Північноатлантичного альянсу у контексті конфлікту з Росією, зазначив, що не бачить Україну ...

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка