Для власників невеликих присадибних ділянок для догляду за газоном краще купити газонокосарку електро. Адже вона наділена цілим рядом переваг порівняно із бензиновою, серед яких: екологічність, відсутність необхідності заправлення бензином, безшумна робота, зручне зберігання у будинку у зв'язку з відсутністю сторонніх запахів тощо.

Її експлуатація точно не стане причиною сварок з сусідами. Крім того, асортимент такого обладнання, як електрогазонокосарка величезний. Моделі відрізняються між собою потужністю, типом руху, корпусом (він може бути виконаним із металу, а може виготовлятись із пластику), розміром колес тощо. Однак, найбільш вагомим критерієм є тип живлення. За ним виокремлюють 2 види газонокосарок електричних, а саме:

  • акумуляторні газонокосарки електричні. Такий тип обладнання ідеально підходить для догляду за ділянкою довкола будинку - між квітковими клумбами, за забором. Однак, він має ряд недоліків, серед яких: непостійна потужність впродовж процесу роботи (вона залежить від заряду батареї); не підходить для важких умов роботи, оптимальна продуктивність досягається лише на невеликих рівних доглянутих ділянках;

  • електричні газонокосарки, які підключаються до мережі. Категорично не підходять для догляду за великою площею газону, оскільки вони обмежені радіусом шнуру. Також під час експлуатації такого обладнання необхідно бути більш обачливим та дотримуватись наступних правил: використовувати кабель яскравого кольору (це дозволить уникнути випадкового потрапляння кабелю під ніж) та не косити траву одразу після дощу.

Який варіант обрати кожен вирішує сам для себе, адже вибір залежить від індивідуальних умов експлуатації. Придбати ж якісну продукцію можна на порталі VDR.

b_385_225_16777215_00_images_news_2022_photo-1608624076549-9e27ec6fd229.jpg

Який догляд потребує електрична газонокосарка?

Електрогазонокосарка - це не тільки про зручність експлуатації, маневреність та комфорт, це ще й про простоту в технічному обслуговуванні. Аби інструмент довгі роки слугував вірою та правдою необхідно дотримуватись лише декількох правил:

  • Не можна використовувати його на кам'янистій поверхності.

  • У разі перегріву двигуна необхідно призупинити роботу та дочекатися його охолодження.

  • Зберігати газонокосарку необхідно у безпечному місці. Під безпечним місцем необхідно розуміти сухе приміщення, де немає ризику ушкодження ножів внаслідок падіння на них сторонніх предметів.

  • Після кожного використання слід чистити мішок для збирання трави та ножі.

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка