georgia.jpg

Російські навчання в Південній Осетії створюють загрозу миру та безпеці в регіоні, вважають в МЗС Грузії.

Міністерство закордонних справ Грузії висловило невдоволення у зв'язку з проведенням військових маневрів у Південній Осетії в рамках розпочатого в Південному військовому окрузі Росії навчання артилеристів, передає Интерфакс-Запад.

"Ці маневри є спробою посягання на суверенітет і територіальну цілісність Грузії, порушенням норм міжнародного права", - вважають в МЗС Грузії.

Грузинське зовнішньополітичне відомство закликало міжнародне співтовариство "адекватно відреагувати на черговий деструктивний крок Російської Федерації", тому що подібні дії "створюють загрозу миру та безпеки в регіоні".

5 грудня на шести полігонах на Північному Кавказі і Південній Осетії почалися польові заняття, в яких беруть участь більше тисячі артилеристів і близько 200 одиниць озброєння і військової техніки 58-ї армії.

"У ході занять особливу увагу буде приділено освоєнню новітніх радіолокаційних комплексів Зоопарк-1, сучасних самохідних артилерійських установок Мста-С і модернізованих реактивних систем залпового вогню Торнадо-Г", - повідомили в прес-службі Південного військового округу.

Південна Осетія має статус частково визнаної республіки - незалежність від Грузії вона проголосила в грудні 1991 року. У 2008 році правовий статус регіону як самостійної республіки визнала Росія. Пізніше її визнали Венесуела, Нікарагуа, Науру і Тувалу.

Джерело: http://ua.korrespondent.net/

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка