b_385_225_16777215_00_images_news_2014_Others_poroshenko_finance_donbas.jpg

Українська влада готова розпочати процес децентралізації.Про це заявив Президент України Петро Порошенко у привітанні працівників органів місцевого самоврядування та територіальних громад, інформує прес-служба Глави держави.

"Сьогодні громади хочуть жити по-новому і мати більше можливостей. Ми готові почати процес децентралізації влади. Необхідність таких змін особливо актуальна з наближенням виборів сільських, селищних, міських голів та депутатів місцевих рад", - йдеться в повідомленні.

Але, за словами Порошенка, обрані громадами представники повинні бути готові отримати разом з широкими повноваженнями і відповідальність за життєдіяльність і розвиток територій.

"Саме від сумлінності, ініціативності та активності працівників органів місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад залежить рівень стандартів організації управління в містах, селах і селищах, якість виконання зобов'язань, забезпечення самостійності і дотримання принципу самоврядування громад", - зазначив Президент.

Як повідомляв Кореспондент.net, у жовтні новопризначений спікер Ради Володимир Гройсман повідомив, що децентралізація влади може початися вже в січні 2015 року.

Раніше Євросоюз виділив Україні на децентралізацію 55 мільйонів євро.

Джерело: http://ua.korrespondent.net/

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка