liashko1.jpg

Близько 200 осіб мітингують біля стін Запорізької міської ради з вимогою відставки мера Олександра Сіна. Мітинг розпочався близько 10:00 одночасно з черговою сесією міськради, повідомляють "Українські Новини". До сесійної зали прийшов депутат Верховної Ради Олег Ляшко ("Радикальна партія"), який зажадав від Сина дозволити учасникам мітингу бути присутніми в залі під час сесії.

Сін поставив цю пропозицію на голосування і більшістю голосів депутати підтримали пропозицію Ляшка.

До зали зайшли кілька десятків мітингувальників, вони тримають в руках плакати з написами: "Запоріжжю чесну владу", "Злодій повинен сидіти у в'язниці", "Запоріжжя без Сіна", "Вимагаємо дострокових місцевих виборів". Депутати почали розглядати порядок денний.
Ляшко закликав Сіна і секретаря Запорізької міської ради Романа Тарана (Партія регіонів) піти у відставку. Сін заявив, що готовий піти у відставку після того, як змінять секретаря Тарана. Таран заявив, що не буде звільнятися. Як повідомлялося, 8 грудня мер Запоріжжя Олександр Сін просив СБУ і МВС перевірити інформацію про підготовку захоплення адміністративної будівлі міськради і мерії 10 грудня.

Джерело: http://www.pravda.com.ua/

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

0 # Robin Hood 10.12.2014, 14:46
Ляшко - клоун :-? :-? :-? :-? :-?
0 # Рибак 10.12.2014, 16:39
Ні, він хоче відволікти увагу народу від братовбивчої війни і вакханалії в уряді та ВР
0 # Аттила 10.12.2014, 21:37
Дніпропетровськ, частина Донецької області, Одеса - тепер Запоріжжя - напевне хтось із олігархів цього регіону хоче взяти під контроль якомога більше "удільних князівств"-областей!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка