Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'images/news/2014/poroshenko_abbott_australia.jpg'
There was a problem loading image 'images/news/2014/poroshenko_abbott_australia.jpg'
poroshenko_abbott_australia.jpg

Влада Австралії запропонувала постачали до України вугілля та уран, аби знизити залежність України від постачань енергоресурсів з Росії.

Щодо цього австралійський прем'єр-міністр Тоні Ебботт та український президент Петро Порошенко провели переговори під час державного візиту українського лідера до Австралії.

"Стосовно потенціалу експорту урану і вугілля до України, Австралія є енергетичною наддержавою. Енергетична безпека дуже важлива для України. Це - гарна можливість для Австралії та України", - цитує прес-служба українського президента слова пана Ебботта.

"Ми домовились розпочати співпрацю в енергетичній сфері. Обговорили можливість використання австралійського урану для наших атомних електростанцій", - заявив також Петро Порошенко.

Крім того, на переговорах обговорили і активізацію співпраці країн в сільському господарстві, а також можливість участі Австралії у донорській конференції по Україні.

У листопаді Росія припинила постачати вугілля до України, а видобуток та доставка вітчизняного вугілля на ТЕС стала вкрай складною через бойові дії на Донбасі.

Австралія ж посідає друге місце після Індонезії серед найбільших експортерів енергетичного вугілля. Також країна, що не має власних АЕС, є одним із найбільших постачальників урану у світі.

BBC

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

0 # Леля 11.12.2014, 09:48
Шо с*ка, весело? На кутні ти б посміявся!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка