384036064.jpg

Під часткову мобілізацію можуть потрапити абсолютно всі, оскільки мобілізованих будуть навчати з нуля.

Представник Генштабу ЗСУ, генерал-майор Олександр Размазнін розповів, хто може потрапити під чергову хвилю часткової мобілізації, повідомляє УНІАН.

Відповідаючи на питання, які спеціальності зараз потрібні армії і хто потрапить під хвилю чергової часткової мобілізацію, він зазначив, що "потрібні танкісти, артилеристи, оператори всіх систем, які у нас існують у всіх напрямках, ті, хто володіє ПЗРК, протитанковими комплексами".

"Ми не тільки будемо брати вже готовими, ми будемо навчати їх у навчальних центрах, тому зараз відроджується ціла система навчальних центрів, яка підготує фахівців на техніку, яку ми відновлюємо", - додав Размазнін.

"Ми зараз створимо резерв, щоб він був достатній і ми могли в потрібний момент виконати завдання щодо встановлення статус-кво. Ми будемо, мабуть, проводити (часткову мобілізацію - ред), якщо буде рішення керівництва нашої держави, це не рішення військових", - зазначив Размазнін, додавши, що "ми зараз готуємо свої пропозиції щодо кількісного складу".

Як повідомляв Корреспондент.net з посиланням на джерело в Міноборони, в Україні четверта хвиля мобілізації може початися ще до Нового року. Зокрема, офіційного указу президента Петра Порошенка варто очікувати в середині грудня.

Нагадаємо, 6 грудня міністр оборони Степан Полторак заявив, що в Україні необхідно проводити наступну хвилю часткової мобілізації, оскільки військовим в зоні АТО необхідна ротація.

Військовозобов'язаним повістки почали приходити на роботу.

Джерело: http://ua.korrespondent.net/

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка