ES1.jpg

Європейський Союз може переглянути "чорний список" осіб з оточення екс-президента Віктора Януковича, які потрапили під санкції, та виключити з нього трьох людей. Про це пише The Wall Street Journal, посилаючись на чиновників і дипломатів ЄС.

ЄС уже програв кілька подібних справ стосовно громадян Сирії та Ірану, а також компаній з цих країн.

Європейські дипломати стверджують, що постало питання правомірності санкцій проти 2/3 з 22 осіб з України в списку санкцій. 

За інформацією, ЄС може розблокувати активи трьох громадян, тому що справи відкриті проти них в Україні справи не ведуться.

До цих людей не відносяться Віктор Янукович і його два сини Олександр та Віктор.

Дипломати також зазначають, що є також сумніви у правомірності санкцій проти 13 осіб, яких українські правоохоронці, можливо, не поінформували про відкриття кримінальних справ належним чином.

Джерела WSJ стверджують, що ЄС приймав рішення про санкції в умовах значного політичного тиску, змушений дати оцінку і реакцію на події в Україні.

Вони повідомляють також, що ЄС намагався підтвердити інформацію (про розслідування), яку надала Україна, але зіткнувся з тим, що перевірити її неможливо.

Як повідомляв iPress.ua, Європейський союз 29 листопада опублікував розширений список санкцій проти 13 лідерів і п'яти так званих партій терористичних ДНР і ЛНР, які взяли участь у виборах 2 листопада.

Додамо, що рішення посилити обмежувальні заходи проти сепаратистів, що діють у східній Україні, Рада ЄС ухвалила напередодні. Воно було ухвалене відповідно до доручення Ради міністрів закордонних справ країн ЄС від 17 листопада.

Джерело: http://ipress.ua/

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка