383806918.jpg

Прагнення США нав'язати свою волю всьому світу і cанкційний тиск отримає з боку Росії радикальний відсіч. Про це заявив сьогодні заступник голови МЗС РФ Сергій Рябков напередодні зустрічі в Римі міністра закордонних справ Сергія Лаврова з держсекретарем США Джоном Керрі, передає УНН з посиланням на ТАРС.

Відповідаючи на питання, які аспекти української проблематики будуть обговорюватися на двосторонній зустрічі, С.Рябков сказав: "За останній час з'явилися нові ускладнюючі моменти в ситуації, в тому числі спішно прийнятий Сенатом і Палатою представників в обхід покладених в такій ситуації, на мій погляд, процедур закон ("Акт про підтримку свободи України - 2014")".

"Ми вивчаємо текст. Він викликає глибоку заклопотаність, в тому числі, черговими спробами екстериторіального застосування американських санкцій та постановкою питання про те, щоб санкцій зазнали ті юридичні особи в третіх країнах, які здійснюватимуть абсолютно законну співпрацю з нашими компаніями та підприємницькими структурами. Але це один з аспектів", - зазначив заступник міністра МЗС РФ.

На його думку, цей акт - "неприйнятне і обурливе рішення, яке свідчить лише про відсутність у тих, хто його опрацьовує, будь-якого розуміння того, що відбувається у світі".

За його словами, "прагнення США нав'язувати свою волю всім підряд, не тільки нам, а й взагалі всьому світу" не вписується "в рамки розумного". С.Рябков наголосив, що ця лінія, "отримає з нашого боку радикальний відсіч".

Джерело: УНН

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка