b_385_225_16777215_00_images_news_2014_Politic_maidanes.jpg

Столичний будинок профспілок настільки постраждав від пожежі, що відновлювати його небезпечно. Про це в інтерв’ю "Радіо Свобода" заявив мер Києва Віталій Кличко. Відповідаючи на питання, що ж буде з Будинком профспілок, міський голова зауважив, що нині це питання вирішується.

"Є попередні дослідження, за якими цей будинок є настільки пошкодженим, що його потрібно зносити і будувати новий. Тобто, конструкції настільки пошкоджені пожежею і небезпечно відновлювати", - сказав Кличко.

Він також зазначив, що насправді це питання варто задати експертам. "Якщо зносити, то буде конкурс стосовно нової будівлі", - запевнив Кличко.

Він додав, що наразі влада веде перемовини з приводу майбутнього будинку із профспілками. "І для цього (вирішення питання із Будинком профспілок – ред.) потрібні гроші. І доки нам бракуватиме грошей, доти ми стараємося це питання не педалювати", - підсумував мер Києва.

Як відомо, у жовтні на даху Будинку профспілок, який згорів у лютому 2014 року, розпочалося будівництво. У Київській адміністрації назвали надбудову незаконною.

Джерело: http://www.pravda.com.ua/

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка