Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'images/news/2014/Others/ICON.jpg'
There was a problem loading image 'images/news/2014/Others/ICON.jpg'
ICON.jpg

На території Свято-Троїцького храму, що в Кременчуці, пройде православна виставка-ярмарок 22-28 серпня. Як повідомляють організатори заходу, на виставку вперше в Кременчук привезуть Чудотворну ікону Богородиці Цамбікі, яка допомагає стати мамою. Виставка працюватиме щодня з 10 до 19 годин.

Ікону передали в Україну з Греції, повідомляє Телеграф.

- На півдорозі між містами Родос і Ліндос є сільце Архангелос, відоме на весь світ тим, що неподалік від нього знаходиться чудотворна ікона Богородиці Цамбікі (Матері Божої Цамбікі). В перекладі з місцевого прислівники «Цамба» означає «іскра», «спалах», «відблиск», «сонячний зайчик». Зневірені жінки, які ніяк не можуть завагітніти, їдуть сюди благати Богородицю про народження малюка. І, як стверджують, дійсно відбувається диво! – Розповідають про ікону організатори.

Також організатори кажуть, що на виставку привезуть ікону з частками мощей Преподобномучениці Рафаїли, ігумені Чигиринській. Їй моляться всі, хто має потребу в небесному заступництві.
Згідно чигиринським оповідок, ігуменя померла страшною смертю. У серпні 1926 року в місті Чигирині шість п’яних активістів місцевої організації “Безбожник” влаштували звірячий самосуд над 49-річною ігуменею Свято-Троїцького жіночого монастиря Рафаїлою. Гвалтівники поглумилися над матінкою, а потім взялися мучити.

Джерело: http://np.pl.ua

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка