gricenko.jpg

Наведу лише два факти. На основі двох вчорашніх заяв Яценюка.

Заява перша: Яценюк просить Раду підтримати законопроект про денонсацію офшорної угоди з Кіпром, який Уряд планує внести (колись, пізніше, ще не вніс). Звучить позитивно. Але лише на перший погляд. А насправді? Чому Уряд Яценюка не скасував цю угоду 9, 8, 7, 6, 5... місяців тому? Не знав, що олігархи виводять з країни мільярди щомісяця? Знав! Неодноразово публічно від Уряду цього вимагав я і не тільки я. Журналісти про це писали постійно. Депутати проекти реєстрували. Уряд бездіяв. Висновок очевидний – попри реформаторську фразеологію, Уряд Яценюка – на службі олігархів, Уряд Яценюка дозволив олігархам і у 2014 році виводити мільярди з країни. Примітно, що за півроку свого президентства Порошенко теж не висловився за денонсацію офшорної угоди з Кіпром, не вніс відповідного законопроекту, хоча міг і мав би це зробити. Чи не тому, що і в самого підприємства теж через кіпрські офшори працюють?

Заява друга: Яценюк просить Раду підтримати законопроект про трансфертне ціноутворення, який Уряд так само планує внести (колись, пізніше, ще не вніс). Теж звучить начебто позитивно, адже трансфертне ціноутворення перекриє олігархам можливість штучно знижувати ціну власної продукції, яку вони експортують через власні ж офшорні прокладки, сплачуючи в Україні символічні податки і тим самим грабуючи країну і її надра на мільярди щомісяця. А що насправді? Яценюк не сказав, що закон про трансфертне ціноутворення було прийнято ще за Януковича. Але – під час правління Уряду Яценюка цього року Закон так і не вступив у дію. Чому? Бо податкова служба (урядова структура!) усіляко затягувала час і ніяк не спромоглася видати свій відомчий документ про порядок обчислення податків і контролю за цінами на експортну продукцію. Яценюк про це не знав? Знав! Про це неодноразово говорилося й писалося у пресі. Чому не змусив підконтрольну Уряду податкову виконати Закон? Тому що висновок той самий: Уряд Яценюка – на службі олігархів.

Сподіваюся, у правлячій Коаліції є депутати, які ще не на службі й не на зарплаті в олігархів. Насамперед їм цим постом пояснюю лицемірність і фальшивість заяв голови Уряду.

Ви недавно в парламенті, ще не розібралися з чинними законами, можете не володіти цими темами. Вгризайтеся в проблематику швидше, професійніше, інакше олігархи з таким Урядом розведуть Вас, як кошенят. Зупиняйте дії та бездіяльність Уряду, які шкодять країні. Поєднуйте зусилля і дійте!

блог Анатолія Гриценка

Джерело: http://blogs.pravda.com.ua/

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

0 # Рибак 18.12.2014, 06:32
Да-а-а. Розклав все по поличкам. Починають прозрівать!
0 # Саша 18.12.2014, 08:44
Бред!!! Гриценко до яныка и при яныка Пооруженые силы Украины кромсал и теребанил!! А админ сайта явно десбаланс по отношению к власти подерживает и постит черт знает что!! Вобщето у нас война с рашкой ребятки не надо забывать!!!
0 # Сергей 18.12.2014, 18:55
Ніхто й не забуває!Призвуть-підемо і будемо їх гнати!Але з іншого боку, що означає "десбаланс по отношению к власти"?Тобі що?Подобається долар по 22? Хліб по 5, м"ясо по80 і таке інше?Мені не подобається.Чи у владі у нас все добре? :o
0 # Рибак 18.12.2014, 19:43
Что-то я не слышал, чтобы Парашка рашке войну обьявлял! Он хитрый, знает, что если обьявлена война - все предприятия начинают работать бесплатно на государство и олигархи не получат ни копейки прибыли. Да его же свои с говном сьедят!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка