Mogerini.jpg

У Євросоюзі вітають початок переговорів між США і Кубою про нормалізацію дипломатичних відносин.

Про це заявила Високий представник ЄС із зовнішніх справ та політики безпеки Федеріка Могеріні, повідомляє власний кореспондент Укрінформу у Брюсселі.

«Сьогодні почалося падіння ще однієї стіни. Повідомлення президента Обами про важливі кроки політики США відносно Куби сповістило про довгоочікувані зміни у складних відносинах між нацією карибського острова і північноамериканським сусідом... Ініціатива про відновлення дипломатичних відносин після близько 50-річного розриву та пропозиція розширити можливість для контактів і обмінів між кубинцями та американцями є історичним поворотним моментом», - наголосила Могеріні.

Вона нагадала, що на початку цього року ЄС і Куба розпочали переговори щодо угоди про політичний діалог та співробітництво та запевнила у готовності європейської сторони сприяти модернізації і проведенню реформ в країні.

Як повідомлялося, у середу президент США Барак Обама оголосив про початок переговорів з Кубою щодо відновлення дипломатичних відносин.

Укрінформ

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

0 # Рибак 18.12.2014, 17:49
Читай между строк: "гавкая на Рашу, США вдруг с ужасом вспомнили, что под боком у них находится страна, симпатизирующая России и ненавидящая Америку. Еще при СССР на Кубе были размещены 24 советские баллистические ракеты Р-12 и Р-16. Дальность полета мизерная до 2000 км., но 1820 км (расстояние до Вашингтона) за 15 минут - круто даже сегодня. Ни одна ПВО не успевает сбить.

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка