b_385_225_16777215_00_images_news_2014_Others_1142852.jpg

Вантажівки з російською “гуманітарною допомогою” були завантажені не повністю, тому що “вони нові і не пройшли “обкатку”.

Про це повідомив представник підмосковного транспортного підприємства, перевізник “гуманітарного вантажу”, пише Укрінформ, з посиланням на  “Риа новости”.

“КамАЗи” не завантажені повністю, щоб не було надмірного зносу ще не обкатаних автомобілів, багато з яких 2014 випуску”, – сказав співрозмовник агентства.

Крім того, за його словами, колону супроводжує обмежена кількість людей.

“Це значить, що в разі поломки техніки і зупинки на трасі, перевантажити багатотонний вантажівка вручну по інших машинах, до того ж завантажених повністю, було б дуже непросто”, – сказав співрозмовник.

“До того ж, повністю завантажений фургон недостатньо швидко йде в гору, що зважаючи на велику кількість машин, сильно впливало б на швидкість пересування колони. А вантаж необхідно було доставити швидко, незважаючи на складну гуманітарну ситуацію на сході України”, – додав він.

Джерело: http://np.pl.ua/

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

0 # Рибак 17.08.2014, 23:58
Цей "співрозмовник" або дибіл, або його зовсім не існує. Росія, значить, вирішила убити двох зайців - і нам допомогти, і КАМАЗИ обкатать? Хто вірить в це, підніміть задню лапу!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка