pilipenko2121.jpg

Прагнення здобути незалежність не згасали ні на мить віками поспіль. Тож, 24 серпня – важливий для кожного українця день.

23 роки тому Верховна Рада України прийняла історичний документ, виняткового значення для долі українського народу – Акт проголошення Незалежності! На карті світу постала нова самостійна держава – Україна! Вона мала своє символічне відображення, що формувалося впродовж кількох тисячоліть і нині поєднує народний, релігійний і державний аспекти в символіці Державного прапора: жовтий і синій кольори. Саме ці два кольори, що символізують дорідні врожаї та небесну блакить, милують око в будь-якому куточку світу, саме їх ми хочемо бачити сьогодні повсюди. Відрадно, що нині на них по-особливому подивилися діти, молодь, розфарбовуючи мости, паркани, вулиці саме в жовту блакить.

Сучасний прапор України є втіленням національних традицій державотворення, історії та сьогодення українського народу, а ще національних честі, гідності та єдності. Він збагачує наш дух патріотизмом.

Сьогодні Державний прапор майорить на будинках Верховної Ради, Кабінету Міністрів України, у святкові дні - на будинках міністерств, державних і громадських організацій. Жовто-блакитний стяг піднімається при відкритті міжнародних конференцій, під час офіційних церемоній, при врученні міжнародних нагород. Він символ міцності і незалежності держави України.

І хоча нині наша держава і весь український народ знову виборюють право на цілісність, неподільність і ту ж таки незалежність, однак ми повинні пам’ятати, що маємо державність – безцінний спадок, за який боролися наші діди і прадіди, а сьогодні - ми і наші діти.

Дорогі друзі!

З високо-піднятою головою, з невимовним почуттям любові до Батьківщини, з вірою в найкраще майбутнє для нашої держави, я щиро вітаю вас з Днем Незалежності та Днем Державного прапора України!

Нехай ваші серця, як і моє, наповнюються любов’ю до рідної землі, прагненням єдності та гордості від усвідомлення власної причетності до розбудови держави.
Нехай кожен день буде сповнений радістю, теплом і новими здобутками, а добрі справи примножать славу рідної України!

 

З повагою

Народний депутат України                                   Володимир ПИЛИПЕНКО

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка