Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'images/news/2014/Politic/198ba0eb56bd2e5feda967dee8d9972c.jpg'
There was a problem loading image 'images/news/2014/Politic/198ba0eb56bd2e5feda967dee8d9972c.jpg'
198ba0eb56bd2e5feda967dee8d9972c.jpg

Речник Глави Української держави Петра Порошенка Святослав Цеголко повідомив, що Президент провів телефонні переговори з Президентом РФ Володимиром Путіним прямо з Маріуполя, передає УНН.

"Президент провів телефонні переговори з Путіним прямо з Маріуполя", - повідомив речник Глави держави.

Нагадаємо, у прес-службі Кремля повідомили, що сьогодні відбулася телефонна розмова Президента РФ Володимира Путіна з Президентом України Петром Порошенком.

Як повідомляють у прес-службі Кремля, обговорена ситуація в Україні з урахуванням підсумків зустрічі контактної групи 5 вересня в Мінську, на якій був прийнятий протокол про сприяння мирному врегулюванню на південному сході країни.

"Висловлено обопільне задоволення у зв'язку з тим, що сторонами конфлікту в цілому дотримується режим припинення вогню. Акцентована важливість моніторингу ситуації по лінії ОБСЄ.

Порушувалися питання, пов'язані із забезпеченням доставки гуманітарної допомоги жителям Донецької та Луганської областей", - йдеться у повідомленні.

Крім того, у прес-службі відзначили, що відбувся обмін думками в контексті консультацій про наслідки вступу в силу Угоди про асоціацію України та ЄС для держав Митного союзу.

"Володимир Путін і Петро Порошенко умовилися про продовження діалогу", - йдеться у повдіомленні.

Джерело: http://www.unn.com.ua/

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка