sanctions1.jpg

Євросоюз після тижня дискусій вводить другий пакет секторальних санкцій проти Росії. Росія підготувала асиметричну відповідь, передає УНН з посиланням на ІТАР-ТАРС.

Зазначається, що під забороною можуть виявитися нові нафтосервісні контракти, поставки технологій подвійного призначення, фінансування п'яти держбанків, трьох оборонних холдингів і трьох компаній ПЕК терміном більше місяця.

В четвер глава Ради ЄС Херман Ван Ромпей за підсумками консультацій послів 28 країн альянсу оголосив про заборону на організацію боргового фінансування для трьох найбільших оборонних концернів Росії і трьох паливно-енергетичних компаній. Назв, що потрапили під нові санкції компаній, він не назвав.

Також забороняються торги облігаціями та іншими цінними паперами цих компаній з терміном обігу понад 30 днів і участь в організації випусків таких паперів. Для дев'яти оборонних компаній забороняються поставки європейських технологій подвійного призначення.

Детальний зміст списку з назвами включених до нього компаній буде опубліковано 12 вересня о офіційному журналі ЄС. Після публікації другий етап секторальних санкцій проти Росії набуде чинності.

Джерело: http://www.unn.com.ua/

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка