nato1.jpg

КИЇВ. 12 вересня. УНН. Україна планує у найближчому майбутньому отримати статус провідного союзника НАТО. Про це на зустрічі Ялтинської європейської стратегії повідомив Президент України Петро Порошенко, передає кореспондент УНН.

"Ми сподіваємося отримати у найближчому майбутньому дуже важливий статус провідного союзника НАТО і я вважаю, що для нас дуже важливо показати, що в нас відбудеться значне покращення сектору безпеки, бо лише тепер ми починаємо розуміти, наскільки важлива безпека", - сказав він.

За словами українського глави держави, в Україні наразі точиться боротьба за світову безпеку, яка потребує нових без пекових стратегій.

"Усі наші європейські та заатлантичні партнери розуміють, що боротьба йде не лише за територіальну цілісність та незалежність моєї країни, а й боротьба за всесвітню безпеку. І це показує необхідність впровадження і творення нової стратегії безпеки у цьому дуже небезпечному світі", - зазначив П.Порошенко.

Нагадаємо, міністр юстиції Павло Петренко заявив, що процедура надання Україні статусу союзника НАТО вже запущена і надання Україні статусу союзника є проміжним етапом на шляху членства в НАТО. Також він переконаний, що статус союзника Україна зможе отримати вже цьогоріч.

Зазначимо, 29 серпня Кабмін вніс до ВР законопроект "Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення суверенітету та захисту територіальної цілісності України", яким пропонується відмовитися від позаблокового статусу.

Андерс Фог Расмуссен відзначив, що має сподівання, що український парламент відмовиться від позаблокового статусуУкраїни після проведення 26 жовтня парламентських виборів.

Джерело: http://www.unn.com.ua/

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

0 # Злидня 12.09.2014, 14:57
А як же позаблоковій статус держави?А народ спитали?Я проти того що коїться на сході, але рішати одноосібно, вибачте...Можливо я неправий?
0 # Дульсинея 12.09.2014, 22:22
:zzz :zzz :zzz

балачки, все балачки

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка