b_385_225_16777215_00_images_news_2014_Politic_1487710.jpg

Санкції проти Росії, у разі їх запровадження, торкнуться не лише окремих осіб, а й російського бізнесу в Україні. Про це в ефірі Першого Національного сказав міністр закордонних справ України Павло Клімкін, передає кореспондент УНН.

Він зауважив, що Україна певною мірою запізнилася із санкціями, адже у нас не було навіть відповідного законодавства.

“Ми прийняли закон про санкції. Але тільки нещодавно. Ми опрацювали ці санкції. Над списками ми працювали в МЗС звичайно з нашими друзями і колегами... Ми зробимо абсолютно все, що працює і що здатне впливати на ситуацію. І я можу сказати, що не тільки це буде стосуватися конкретних осіб, а діяльності російського бізнесу в Україні", - сказав він.

П.Клімкін наголосив, що санкції можуть полягати в обмеженні участі в приватизаційних процесах, аукціонах і тендерах.

“Насправді спектр є дуже широким”, — зауважив міністр.

Водночас він зауважив, що удар по російському бізнесу в Україні слід детально обговорити. Як приклад застереження він навів ситуацію із філіалами російських банків, які за законами України є українськими і в яких наші співвітчизники тримають свої заощадження.

Нагадаємо, Європейський союз розширив обмежувальні заходи проти Російської Федерації та ввів санкції проти п’яти російських державних банків, шести компаній та 24 осіб. Вони уже вступили у дію. Також санкції щодо Росії запровадили Україна та США.

Джерело: http://www.unn.com.ua/

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка