Multithumb found errors on this page:

Could not create image: /home/semenivk/semenivka.com.ua/www/cache/multithumb_thumbs/b_385_225_16777215_00_images_news_2014_Business_stovbyr.jpg. Check if you have write permissions in /home/semenivk/semenivka.com.ua/www/cache/multihumb_thumbs/
stovbyr.jpg

КИЇВ. 14 вересня. УНН. Японські медики провели першу в світі операцію з пересадки сітківки ока зі стовбурових клітин, передає УНН з посиланням на іноземні ЗМІ.

Напередодні фахівці пересадили сітківку ока 70-річній пацієнтці, яка хворіла на макулодистрофію. За словами жінки, завдяки процедурі її область зору стала світліша.

В японському державному Інституті природничих наук (Рікен), який проводить клінічні випробування методу, припускають, що це може бути позитивним результатом. Однак не виключено, що подібні зміни могли статися від простого відливу кров'яних тілець з очних судин, і тому робити остаточні висновки рано.

Макулодистрофія вражає сітківку ока і є однією з основних причин сліпоти серед літніх людей, а існуючі в даний час методи лікування цього захворювання здатні лише тимчасово усувати її симптоми.

Джерело: http://www.unn.com.ua/

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка