b_385_225_16777215_00_images_news_2018_03_msc.jpg

Відтепер отримати державні послуги з реєстрації та перереєстрації транспортних засобів, замінити посвідчення водія, отримати міжнародне посвідчення водія, зробити заявку на отримання довідки про несудимість, укласти договір купівлі-продажу можна і у вашому місті, селищі чи селі!

З метою зробити державний сервіс доступним у кожній територіальній громаді, при Регіональному сервісному центрі МВС запустили пересувний сервісний центр, оснащений сучасним обладнанням, що виїжджатиме за графіком у віддалені населені пункти області та надаватиме громадянам найпопулярніші послуги сервісних центрів МВС.

Мобільний сервісний центр МВС в Полтавській області надає послуги в усіх, узгоджених з органами місцевого самоврядування, населених пунктах. Для цього громадяни повинні звернутися з листом чи заявою до  місцевої влади про необхідність приїзду до них МСЦ. Відповідно до кількості заявок, складається та затверджується список населених пунктів і графік виїздів. У складі групи МСЦ працюють експерт та два адміністратора. Оплатити послуги МСЦ МВС можна у банківському відділенні або на пошті.

Інформацію щодо послуг, їх вартості, переліку необхідних документів, графіку виїзду та роботи МСЦ МВС можна дізнатися на сайті Регіонального сервісного центру МВС в Полтавській області www.pol.hsc.gov.ua.

Про дату приїзду мобільного сервісного центру МВС буде повідомлено додатково.

Прес-служба РСЦ МВС в Полтавській області

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка