b_385_225_16777215_00_images_news_2017_1458999932_statistika.jpg

Щороку 9 червня відзначається Міжнародний день акредитації (англ. International Accreditation Day).

Свято було засноване 9 червня 2008 року завдяки пропозицій двох організацій: Міжнародного Форуму з Акредитації (IAF) та Міжнародного співробітництва з акредитації лабораторій (ILAC). Ці організації займаються вдосконаленням систем контролю якості на міжнародному рівні а також відзначенням досягнень спеціалістів та організацій даної галузі з різних країн світу.

В сучасному швидкозмінному світі важко собі уявити товари чи послуги, які б не пройшли відповідну перевірку на якість перед своїм використанням. Адже від їх відповідності певним стандартам, які встановлені державою, залежить здоров’я та й навіть життя людей. Що б ми не купували нам дуже важливо знати, що товар є ліцензованим чи сертифікованим відповідними органами.

В кожній країні діють свої органи та стандарти акредитації. Зокрема, в нашій державі національним органом з акредитації є Національне агентство з акредитації України (НААУ). Як зазначено в його установчих документах воно керується законодавством України, міжнародним стандартом ISO/IEC 17011, документами міжнародних організацій з акредитації (EA, IAF, ILAC).

beyond.ua

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка