b_385_225_16777215_00_images_news_2018_266638.b.jpg

Церковний зміст свята Івана Купала тісно перемішався з народним, і найбільш сильні традиції та перевірені прикмети дійшли до наших днів у практично незмінному вигляді.

У ніч на Івана Купала необхідно розвести велике багаття і перестрибнути його з тією людиною, в яку ви закохані, – вогонь допоможе розпалити почуття в серці коханого або коханої.

Стрибок через багаття на самоті здатний вилікувати хвороби і подарувати удачу на цілий рік.

У згасаючому багатті прийнято спалювати старий одяг і всі речі, пов’язані з подіями або людьми, яких ви бажаєте забути. Вважається, що полум’я купальського вогнища здатне очистити енергетику і знищити непотрібні прив’язки.

Щоб збулося бажання, потрібно перелізти через дванадцять парканів.

Трави, зібрані на Івана Купала, вважаються особливо дієвими.

Щоб злодії обходили будинок стороною, потрібно покласти квіти жовтяниці в чотирьох кутах будинку.

У ніч Івана Купала дівчина може звити вінок і за ним дізнатися майбутнє. Потрібно поставити у вінок палаючу свічку і пустити в річку. Якщо вінок одразу потоне – суджений не любить. Якщо вінок далеко запливе – дівчина буде щасливою. А якщо свічка не згасне в полі зору вінка – дівчина проживе довге життя.

Опівночі дівчина, не дивлячись, повинна зібрати квіти, покласти їх під подушку, а вранці підрахувати. Якщо загалом у наборі буде дванадцять різних трав – цього року дівчина вийде заміж.

Щоб нещастя, що трапилися в році, не повторилися, можна написати їх на папері і спалити. Таким чином усе погане піде і більше не потривожить вас.

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка