Народний депутат Костянтин Іщейкін оголошує конкурс на кращий благоустрій дитячого майданчика.

У рамках комплексної партнерської програми від депутата Верховної Ради Костянтина Іщейкіна та органів місцевого самоврядування на території 148 виборчого округу (Великобагачанський, Лубенський, Оржицький, Семенівський, Хорольський райони) встановлюють дитячі майданчики, придбані за кошти для соціально-економічного розвитку. Щоб забезпечити малечу сучасними ігровими комплексами по всьому округу народний обранець зміг залучити понад 6,5 мільйона гривень державних субвенцій. У більшості населених пунктів ці майданчики вже встановлені. Але громади мають змогу не обмежуватися стандартною комплектацією і проявляти повну свободу креативу в благоустрої!

До 31 серпня надсилайте свої заявки на перемогу!

Навіщо цей конкурс? Щоб згуртувати громади, мотивувати органи місцевого самоврядування, залучити соціально відповідальний бізнес, активних членів громад та креативних мешканців сіл і селищ навколо спільної соціально корисної справи – створення затишного місця для дозвілля наших дітей.

Хто організовує? Депутат Верховної Ради VIII скликання Костянтин Іщейкін та його команда. Підведення підсумків та визначення переможців здійснює оргкомітет конкурсу, до складу якого входять помічники народного депутата та лідери громадської думки районів. Голова оргкомітету – депутат Верховної Ради Костянтин Іщейкін.

Хто може взяти участь? Сільські, селищні ради, старостати на території об’єднаних територіальних громад (мешканці можуть спонукати їх до участі).

Що подавати на конкурс? Дитячий майданчик та прилеглу до нього територію після благоустрою.

Як і що оцінюватиметься? За кожен належно виконаний пункт умов конкурсу нижчеперелічені об’єкти будуть оцінюватися по шкалі від 0 до 3-х балів. Найвища кількість балів і визначить 3-х переможців у кожному районі: наявність захисного практичного огородження (паркан, зелена огорожа, колеса тощо) (від 1-го до 3-х балів за облаштування); наявність оригінальних декоративних елементів (виготовлених з екодружніх, вторсировинних матеріалів, як то панно, аплікації, мозаїчні сюжети тощо) (від 1-го до 3-х балів за облаштування); озеленення території (квітники, газони, клумби, висаджені дерева, кущі тощо) (при вдалому застосуванні 1 бал за кожний елемент); наявність пісочниць та місць стаціонарного догляду за малечею (2 бали за кожне місце); креативна назва майданчика зі стаціонарною красивою вивіскою або облаштування фотозони (2 бали за повне облаштування); створення пішохідних доріжок (плитка, дерево, пісок), що дають можливість, не забруднюючи ноги (після дощу), потрапляти на ігровий майданчик (від 1-го до 2-х балів за повне облаштування); захисне покриття майданчика (пісок, галька, штучне або гумове покриття) (від 1-го до 3-х балів за повне облаштування); оригінальна презентація свого майданчика у місцевих засобах масової інформації (від 1-го до 2-х балів за публікацію); кількість учасників, які були задіяні на роботах з облаштування майданчика (обов’язкова фото-, відеофіксація) (від 1-го до 3-х балів за активну участь та масовість); наявність павільйону або іншого аналога місця для відпочинку та захисту від негоди (від 2-х до 3-х балів).

Що має бути у заявці на конкурс? Фото і відеоматеріали про сам процес облаштування території майданчиків та з кінцевим результатом, у т. ч. з можливою фіксацією території «до» та «після», опис майданчика та посилання (або скан-копії статей) публікацій у ЗМІ.

Куди надсилати? На електронну адресу прес-служби народного депутата: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Подробиці можна дізнатися за телефоном – (066) 227 60 96.

Доки триває конкурс? Надсилати заявки, а також додаткові матеріали на розгляд оргкомітету можна до 31 серпня включно.

Коли підбиття підсумків та визначення переможця? 10 вересня 2018 року.

Який приз? Активні учасники (представники громад) отримають персональні подяки та пам’ятні призи, сільради-переможці – дипломи та пріоритетне право на залучення коштів для соціально-економічного розвитку на потреби громади. Призовий фонд у межах району – 200 тисяч гривень із відповідним розподілом по призових місцях (І, ІІ, ІІІ місце).

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка