b_385_225_16777215_00_images_news_2018_DSC_2879.jpg

На обласній партійній конференції схвалили принципи діяльності політичної сили та обрали нове керівництво.

На тлі загального розчарування в різних політичних партіях люди все більше звертають погляд до виразно місцевих сил. Громади Полтавщини вірять лише тим, хто живе й працює поруч, хто на ділі виявив свої професійні й особисті якості.

Члени партії «Рідне місто» націлені на конкретний результат у роботі та добре знані серед полтавців. Очолена Олександром Удовіченком місцева політсила за результатами виборів 2015 року отримала представництво в обласній, міських та районних радах. Нині «Рідне місто» активно оновлюється.

Питанням партійного будівництва присвятили конференцію, що відбулася в Полтаві. До делегатів звернувся лідер «Рідного міста» Олександр Удовіченко:

– Час кидає нові виклики, ми маємо їм відповідати. У суспільстві є запит не на балакунів, а на відповідальних фахівців. Не на політиканів, запущених з волі Києва на територію нашої області, а на своїх, місцевих, перевірених, практиків. Такі кадри є. Але їх потрібно більше, бо більше й проблем, які ми будемо вирішувати. Нам треба енергії, впертості, сили. Нам потрібна в лавах молодь, бо де вона – там і нові методи, сучасніші, ближчі до людей. Ми обрали свою лінію діяльності. «Рідне місто» – місцева партія, бо місцевим ще довіряють. У нас є кредит довіри, і ми його використаємо з користю для громади. Бажаю всім нам зібратися з духом і почати працювати. Щодня нас чекають великі й малі справи. Всі вони важливі, бо кожна з них – крок уперед, до нашої спільної мети –добробуту Полтавщини, добробуту полтавців.

У своїй діяльності «Рідне місто» буде керуватися трьома основоположними принципами:

  • близькість до полтавців;
  • конструктив у роботі;
  • фаховість кадрів.

На конференції розглянули також кадрові питання. Головою обласної партійної організації «Рідного міста» обрали Олександра Коваля, його заступниками – Валерія Книша та Миколу Перепелицю. Вони мають управлінський досвід, володіють обласною проблематикою.

Команда «Рідного міста» з вдячністю сприйме від земляків зауваження й підказки щодо подальшої розбудови партії.

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

# Влад 06.10.2018, 19:03
Валерій Євгенович Вам ще не надоїло ковирятися в політичному лайні? Мать їх б..ть поживіть для себе,половіть карасиків з коропцями Ви ж Рибак ,і все пройде . :-)
# святослав 07.10.2018, 01:11
Влад . Він - не ,,рибак ,, - він - мудак ...! Який уже
ніколи не зміниться , на жаль , бо не спроможний ! Стороніться таких , бо саме вони спотворюють ваше життя !
# Рибак 07.10.2018, 08:43
нам треба ще дебільного святика за задні ноги підвісити, і все..., і поживем нормально, для себе!
# Аттила 07.10.2018, 08:27
За останні роки скільки лайна накидали, що потрібно комусь його розбирати.
# Oleg 07.10.2018, 17:15
Мені здається що треба підвішувати за фаберже в рядочок всих хто 26 рокі методично знищував селище і район,а у кого немає фаберже то ладно,того вже за ноги.Замполіт,а тебе держава вчила не для того щоб клоуном в цирку працювать,а для того щоб дітей вчить,щоб вони знали скільки в світі океанів і континентів.

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка