Пам’ятка про заходи пожежної безпеки на виборчих дільницях Семенівського району.

 1. Відповідальність за протипожежний стан виборчої дільниці покладається на голову дільничної виборчої комісії.
 2. Всі особи, що приймають участь в проведенні виборчої компанії, члени виборчої комісії, агітатори повинні пройти інструктаж по мірам пожежної безпеки і вміти користуватись первинними засобами пожежогасіння.
 3. Приміщення виборчої дільниці повинно мати не менше двох евакуаційних виходів, а двері відчинятись в напрямку евакуації людей.
 4. Килими та килимові доріжки на шляхах евакуації повинні бути надійно прикріплені до підлоги.
 5. Електромережа освітлення зовнішньої ілюмінації та кабін для голосування повинна мати самостійні запобіжні пристрої. Освітлення в кабінах виконується електрокабелем або проводом з мідними жилами з’єднання проводів проводиться за допомогою пайки, зварювання або опресовки ,прокладку проводів з поліхлорвініловою ізоляцією по дерев’яним конструкціям слід виконувати по слою азбесту товщиною З мм, при перетині проводами дерев'яних конструкцій або тканин вони повинні закриватись в гумові або ебонітові трубки.
 6. До електричних проводів та освітлювальних приладів не повинні дотикатися горючі матеріали (штори, занавіски, драпування і т.п.).
 7. При наявності опалювальних печей їх топку необхідно проводити під постійним наглядом спеціально виділених і проінструктованих осіб і вона повинна припинятися не пізніше, як за дві години до закінчення роботи в приміщенні. Попіл необхідно заливати водою і видаляти з приміщення у відведене для цього місце.
 8. По закінченню роботи дільниці освітлювальні та інші електроприлади повинні вимикатись.
 9. Розташовані поблизу виборчої дільниці пожежні водоймища і гідранти повинні бути в справному стані і мати вказівники їх розташування.
 10. Виборчі дільниці забезпечуються порошковими та вуглекислотними вогнегасниками – по 2 в залі голосування та по 1 в інших приміщеннях, повинні розміщуватися на видних і в доступних місцях. Внутрішні пожежні крани необхідно перевірити на пуск води і забезпечити рукавами та стволами.
 11. Біля телефонних апаратів встановити таблички з порядком виклику пожежної охорони.
 12. Під час виборів повинно бути встановлене чергування членів ПСО, ДПД.

Державний пожежний нагляд Семенівського району

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка