b_385_225_16777215_00_images_news_2018_rm2018.jpg

Щиро вітаємо вас із Днем пам’яті та примирення і 75-ю річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Ці дати уособлюють героїзм, силу духу, ратну працю й вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих людських доль, нездійсненних мрій і задумів.

Українці заплатили надто велику ціну за перемогу. Це – обірвана війною молодість, мрії, скалічені тіла і загублені долі, втрачені тисячі людських життів. У День пам’яті та примирення, згадаймо усіх, хто виборов для нас цю Велику Перемогу.

Наш доземний уклін усім, хто бився на фронтах тієї війни, виніс роки окупації та пекло концтаборів, хто піднімав із руїн і відроджував рідний край.

Щиро бажаємо нашим ветеранам та всім українцям міцного здоров’я і довголіття, добра і радості, злагоди у суспільстві, взаєморозуміння між народами, оптимізму, щасливого сьогодення і непохитної віри в те, що завтрашній день буде обов’язково мирним, світлим і щасливим!

Нехай злагода і добробут панують у кожній родині, пам’ять про воїнів-визволителів навіки залишається у серцях нащадків, а  безхмарне небо буде оберегом нашого щасливого майбутнього. Слава нашим ветеранам – героям минулого і сьогодення! Слава їхньому героїзму, відданості і мужності!

Вічна пам’ять загиблим, низький уклін живим!

Районний осередок політичної партії «Рідне місто»

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка