Криворудська сільська рада

(код ЄДРПОУ 22530997, адреса: Полтавська обл., Семенівський р-н, с. Крива Руда, вул. Леніна, буд. 13, тел. +38 (05341) 9-33-31)

повідомляє наступне:

1. Відкрито вакансію на посаду державного реєстратора Криворудської сільської ради (додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається кадровою службою).

2. Вимоги до кандидатів:

  • стаж роботи у сфері права не менше трьох років або на посаді державного реєстратора чи виконання функцій державного реєстратора не менше одного року;
  • успішне проходження спеціальної перевірки діяльності державного реєстратора в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно та Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань в порядку здійснення контролю, визначеному Кабінетом Міністрів України (для осіб, які до призначення на посаду державного реєстратора або виконання функцій державного реєстратора виконували функції державного реєстратора, перебуваючи у трудових відносинах з іншим суб’єктом державної реєстрації).

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка