b_385_225_16777215_00_images_news_2018_01_pravo.jpg

Продовжується випуск щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник». У жовтневому випуску видання читайте найбільш актуальні та цікаві події з життя системи БПД області та роз’яснення норм чинного законодавства.

Жовтень виявився багатим на професійні свята, тому у черговому випуску вітання від голови Полтавської обласної державної адміністрації Олега Синєгубова та голови Полтавської обласної ради Олександра Біленького з нагоди Дня юриста.

Система безоплатної правової допомоги в Україні постійно знаходиться у динамічному розвитку. Про те, які новації запроваджуються та як це спростить доступ громадян до правової допомоги читайте у статті та коментарях заступниці Міністра юстиції Валерії Коломієць. Як діє контакт цент системи БПД, з якими питаннями громадяни найчастіше звертаються на телефонну лінію системи. Про це розповідаємо у черговому номері видання.

Як відбувається добір на державну службу в умовах карантину, які особливості та який алгоритм . Про це розповідає заступник начальника Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Полтавській та Кіровоградській областях Артем Тімощук.

Про роботу Управління Державної служби якості освіти у Полтавській області, основні здобутки, напрями роботи та перспективи читайте у статті очільника Управління Юрія Кращенка.

У рамках реалізації земельної реформи в Україні знайомимо читачів про особливості співпраці системи БПД в області та Управління Держгеокадастру у Полтавській області.

Знайомимо читачів з роботою наших партнерів. Благодійна організація «Меридіан» або як здійснюється захист вразливих груп. Про це читайте у черговому випуску видання.

У рубриці «Людина права» знайомимо читачів із очільницею Семенівського бюро правової допомоги Тетяною Новобранець.

V Всеукраїнська за міжнародною участю науково-практична конференція на «Адаптація правової системи України до права Європейського Союзу: теоретичні та практичні аспекти»: про її напрями та теми заходу читайте черговій публікації видання.

Про успішні історії захисту прав клієнтів, коментарі юристів читайте у постійній рубриці газети «Приклади успішного захисту».

Серед постійних рубрик видання: сторінка регіонального представника Уповноваженого Верховної ради України з прав людини, адвокат консультує та фахівці системи БПД консультують.

Також можна ознайомитися із зразками документів, переглянути медіа галерею з найцікавішими відео консультаціями за участю фахівців системи БПД.

Щоб бути у курсі найцікавіших подій, цікавих заходів та новин у чинному законодавстві підписуйтеся на сторінки системи БПД у соціальних мережах.

Із випуском щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник» можна ознайомитися тут.

Правовий вісник № 10

Приємного читання!

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка